Protocol zonnestudio's COVID-19

De gezondheid van de klanten en die van de medewerkers in de zonnestudio’s staat op nummer één. SVZ heeft daarom een protocol met maatregelen samengesteld. In dit protocol leest u welke maatregelen dat zijn. Wij houden ons aan de richtlijnen van de overheid. Ook houden we de wijzigingen scherp in de gaten en passen onze maatregelen daarop aan. Hiermee vertrouwen wij erop een veilige en gezonde omgeving te bieden aan onze klanten, collega leveranciers en andere mensen die onze zonnestudio’s betreden.

 

Dit protocol is volledig gebaseerd op alle maatregelen die door de Nederlandse overheid aan de samenleving worden opgelegd. Dat betekent dat het protocol op elk moment kan en moet worden aangepast, zodanig dat onder alle omstandigheden gehoor moet worden gegeven aan alle maatregelen die de overheid hieromtrent afkondigt en waarbij de eerdergenoemde doelstelling volledig wordt gerespecteerd. Het aanbieden van een zonnesessie is een solo handeling/beleving, er is geen fysiek contact tussen de klant en het bedienend personeel. Het volledige protocol leest u hier